Prisijungimas
prisijungti
Priminti slaptažodį
SiųstiAtgal
Sukces!
Slaptažodžio keitimo nuoroda buvo išsiųsta į [email protected]
UŽDARYTI

Toi-toi biotualetu nuoma  runwayRun renginyje
2018-04-21

TOI-TOI Lietuva ir „Runway Run 2018“

Balandžio 21 dieną Lietuvos kariuomenės Karinių oro pajėgų Aviacijos bazėje, Šiauliuose įvyko unikalus renginys - „Runway Run 2018“. Minint 14-ąsias įstojimo į NATO metines, karinio Šiaulių aerodromo naikintuvų pakilimo-nusileidimo taku šiais metais startavo beveik 7 tūkstančiai žmonių, tarp kurių: Lietuvos kariuomenės nariai, NATO priešakinių pajėgų bataliono kovinės grupės, sąjungininkai kariai, prie kurių prisijungė organizacijos, klubai bei įvairaus amžiaus bėgimo entuziastai.

Patrankos šūviui pranešus apie bėgimo pradžią, pakilimo taku startavo bėgikai, o į padangę pakilo NATO oro policijos misijoje dalyvaujantys Danijos karinių oro pajėgų kariai su naikintuvais F-16. Bėgime dalyvaujantys dalyviai buvo ne tik ištvermingi, bet ir kūrybingi: vaikai į pagalbą pasitelkė dviračius, riedučius, paspirtukus, minia margavo nuo vėliavų bei įvairios atributikos. Na, o gyvūnų mylėtojai bėgimą įveikė palaikomi savo keturkojų augintinių.

Visi 3000 metrų trasą įveikę bėgikai buvo apdovanoti atminimo suvenyrais, o geriausiai pasirodžiusios komandos - Krašto apsaugos ministro ir Užsienio reikalų ministerijos įsteigtais prizais.

Bėgimo trasą pirmieji įveikė Justinas Beržanskis ir Kamilė Vaičiulytė.

Geriausia karių komanda buvo išrinkta 250 narių priešpriešinių pajėgų bataliono kovinės grupės komanda, o geriausia ne karių komanda - Priešgaisrinė gelbėjimo tarnyba.

Pavaišinti kariška arbata, dalyviai galėjo stebėti Daininkės Beatrich bei Lietuvos kariuomenės Karinių oro pajėgų orkestro koncertinę programą, Karo prievolės tarnybos nariams užduoti rūpimus klausimus apie privalomąją karo tarnybą, o taip pat ir parodoje susipažinti su Lietuvos Kariuomenės oro pajėgų naudojama karine technika, tarp kurios: 50 tonų tankas, pėstininkų ginkluotės, mašinos. Parodoje taip pat buvo eksponuojama ir Lietuvos policijos ir Priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos technika bei įranga.

TOI-TOI Lietuva didžiuojasi galėjusi pasirūpinti „Runway Run 2018“ bėgikų komfortu, užtikrindama sanitarines paslaugas šio renginio dalyviams. Taip pat, didžiuojamės mobilios tvoros pagalba padėję apsaugoti vertingus oro pajėgų bei Lietuvos policijos ir Priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos ekspozicijos objektus.