Prisijungimas
prisijungti
Priminti slaptažodį
SiųstiAtgal
Sukces!
Slaptažodžio keitimo nuoroda buvo išsiųsta į [email protected]
UŽDARYTI

Dažniausiai užduodami klausimai

Visi klausimai

Produktai ir paslaugos

Užsakymai

Atsakomybė

Jei neradote atsakymo į Jums rūpimą klausimą, kreipkitės 

Produktai ir paslaugos

Į viršų
Nuo ko priklauso biotualeto nuomos kaina?

Biotualetų nuomos kaina priklauso nuo daugelio veiksnių, todėl kainos nustatymui mums reikalinga ši informacija:

  • Vietos kurioje bus nuomojamas biotualetas tikslus adresas. Nurodžius tikslią biotualetų pristatymo vietą, logistikos skyrius, atsižvelgdamas į iš anksto sudarytas trasas, gali nustatyti tikslią biotualeto pristatymo datą bei apskaičiuoti biotualeto pristatymo kainą, kuri priklauso nuo objekto atstumo iki artimiausio „TOI-TOI Lietuva“ padalinio. Svarbu- jeigu biotualetų pristatymui būtinas nuokrypis nuo trasos, skaičiuojamas papildomas transportavimo mokestis.
  • Numatoma nuomos trukmė.  Biotualetų nuomos kaina priklauso nuo įrangos nuomos trukmės (nurodome vieneto kainas be PVM + 21% PVM: savaitei arba mėnesiui). Svarbu  nurodyti ar jums reikalinga ilgalaikė ar trumpalaikė nuoma. Pagal šią informaciją yra nustatomas biotualetų valymų dažnumas, kuris daro įtaką nuomos kainai. 
  • Nurodomas asmenu, kurie naudosis biotualetu, skaičius. „TOI-TOI Lietuva“ vadovaujasi griežtais sanitarijos reikalavimais, kurie atitinkamam žmonių skaičiui numato tinkamiausią biotualetų kiekį ir būtiną valymų dažnumą. Atsižvelgdami į sanitarine įranga besinaudosiančių asmenų skaičių ir kitus faktorius (pvz.: ar renginyje bus vartojamas alkoholis), mes galime tiksliai apskaičiuoti rekomenduojamų biotualetų kiekį ir valymų dažnumą.
  • Pageidaujama įrangos pristatymo data. Atlikti valymą ar pastatyti biotualetą galime ne vėliau kaip per 5 darbo dienas, o tam tikrose vietose net per 24 / 48 darbo valandas nuo užsakymo dienos (pristatymas darbo dienomis nuo pirmadienio iki penktadienio). Užsakant paslaugą renginiui, pristatymo data yra nustatoma individualiai pagal kliento poreikius (pristatymas 7 dienas per savaitę, taip pat ir švenčių dienomis).
  • Užklausą pateikiančio asmens duomenų informacija (telefono nr. arba el. pašto adresas). Užklausą pateikiančio asmens duomenų informacija yra reikalinga derinant užsakymo vykdymo detales (biotualeto atvežimas, pastatymas ir kt.).

Pasinaudokite Virtualiu Asistentu ir atlikite užklausą greitai ir paprastai.

Kuriam laikui galiu išsinuomoti biotualetą?

Biotualeto nuomos trukmė nėra ribojama - klientas gali išsinuomoti biotualetą neapibrėžtam laikotarpiui. Apie ilgalaikės biotualeto nuomos sąlygų (vietos, atsakingo asmens, valymų dažnumo) pasikeitimus klientas turi pranešti telefonu į „TOI-TOI Lietuva“ klientų aptarnavimo skyrių infolinijos numeriu 8 700 55004 arba rašyti elektroninio pašto adresu: [email protected].

Pasikeitusios nuomos sąlygos yra nurodomos ir patvirtinamos naujame ilgalaikės sutarties priede.


Kaip greitai nuo užsakymo pateikimo paslauga gali būti įvykdyta?

Daugumą užsakymų įvykdome per 24 valandas (darbo dienomis). Taip pat, galime įvykdyti ir specialios paskirties bei skubius užsakymus per kelias valandas (darbo dienomis).

Ar skiriasi biotualetų nuomos kaina priklausomai nuo jo modelio?

Skirtingų biotualetų modelių nuomos kaina skiriasi.

Išsamią informaciją apie visus „TOI-TOI Lietuva“ siūlomus biotualetų modelius galite rasti mūsų internetinėje svetainėje www.toitoi.lt, apsilankę skiltyje „Įranga ir paslaugos“.

Taip pat, galite paskambinti į klientų aptarnavimo skyrių infolinijos numeriu          8 700 55004,. Susisiekus Jums bus suteikta išsami informacija apie Jus dominančių produktų specifikacijas, skirtumus ir kainas.  

Kaip dažnai reikia valyti biotualetą?

Rekomenduojame atlikti biotualeto valymą kas savaitę. Galima biotualeto valymą atlikti kas dvi savaites, tačiau tik tokiu atveju, jeigu yra laikomasi nurodytų bendradarbiavimo taisyklių ir sąlygų: Pvz.: neviršijamas biotualeto kabina besinaudojančių asmenų skaičius.

Į rezervuarą supilamos sanitarinės priemonės turi nustatytą veiksmingumo ir patvarumo laiką. Biotualete esantys nešvarumai yra fekalijos, todėl joms kaupiantis ilgiau kaip dvi savaites, mažėja naudojimosi biotualetu komfortas. Be to, kas savaitę atliekamas valymas yra pigesnis, todėl mūsų patyrę darbuotojai visada rekomenduoja būtent tokį biotualeto valymo dažnumą.

Jeigu renginiai trunka 2-3 dienas ir ilgiau, būtina užsakyti vadinamąjį tarpinį valymą, kuris visada atliekamas po kiekvienos renginio dienos. Būtina suderinti su savo Pardavimo Vadybininku dėl biotualetų valymo datos ir valandos atliekant užsakymą.


Kas atsako už teritorijos paruošimą nuomojamos įrangos pastatymui?

Klientas garantuoja, kad išnuomotos įrangos pastatymo vieta būtų saugi ir atitiktų teisės aktų reikalavimus ir kad prie jos būtų užtikrintas laisvas privažiavimas ir kieta danga sunkvežimiui. Tuo pačiu, Klientas privalo turėti visus reikalingus leidimus, susijusius su išnuomotos įrangos pastatymu bei privažiavimu prie reikiamos vietos.

Ar būtina registracija, norint pateikti biotualeto nuomos užklausą?

Norint pateikti biotualeto nuomos užklausą registracija internetinėje svetainėje nėra būtina. Klientas pasirašo nuomos sutartį, kurioje turi nurodyti savo kontaktinę informaciją. Asmens duomenų informacija yra reikalinga derinant užsakymo vykdymo detales (biotualeto atvežimas, pastatymas ir kt.).

Kas sudaro biotualeto valymo paslaugą?

Biotualeto valymo paslaugą sudaro: nuotekų išsiurbimas iš biotualeto rezervuaro, rezervuaro valymas, biotualeto sienų valymas, rezervuaro užpylimas sanitarinėmis priemonėmis, tualetinio popieriaus papildymas bei biotualeto naudojimo metu atsiradusių defektų taisymas.


Užsakymai

Į viršų
Kaip užsisakyti „TOI-TOI“ biotualeto nuomos paslaugą?

Mūsų nuolatiniai ir potencialūs klientai užsisakyti biotualeto nuomos paslaugą gali:

  • elektroniniu būdu, siųsdami užsakymą elektroninio pašto adresu [email protected];
  • telefonu, paskambinę į Klientų aptarnavimo skyrių infolinijos numeriu: 8 700 55004;
  • tiesiogiai atvykę į įmonę, pas Pardavimų Vadybininką ar projektų vadovą;

Įmonės adresas bei padalinių adresai pateikti svetainėje www.toitoi.lt , skirtuke „Kontaktai“.


Kaip greitai nuo užsakymo pateikimo paslauga gali būti įvykdyta?

Daugumą užsakymų įvykdome per 24 valandas (darbo dienomis). Taip pat, galime įvykdyti ir specialios paskirties bei skubius užsakymus per kelias valandas (darbo dienomis).

Ar teikiate paslaugas nuo miestų nutolusiose vietovėse, arba miesteliuose bei kaimuose?

Teikiame paslaugas visoje Lietuvoje. Vykstame į atokiausias Lietuvos vietas, mažiausius miestelius ir kaimus.

Kas atsako už teritorijos paruošimą nuomojamos įrangos pastatymui?

Klientas garantuoja, kad išnuomotos įrangos pastatymo vieta būtų saugi ir atitiktų teisės aktų reikalavimus ir kad prie jos būtų užtikrintas laisvas privažiavimas ir kieta danga sunkvežimiui. Tuo pačiu, Klientas privalo turėti visus reikalingus leidimus, susijusius su išnuomotos įrangos pastatymu bei privažiavimu prie reikiamos vietos.

Kaip apskaičiuoti būtiną biotualeto kiekį, atsižvelgiant į žmonių skaičių?


Ilgalaikei nuomai:

Daroma prielaida, kad vieno biotualeto su kas savaitę atliekamais valymais, pakanka 1-10 asmenų

 Pvz.: statybvietėje 30 asmenų, ne mažiau kaip trys biotualetai su kas savaitę atliekamais valymais.

Nuoma renginiui (trumpalaikė):

Vienas tualetas tenka apytiksliai 75 asmenų (jei renginyje yra vartojamas alkoholis) ir 100 žmonių (kai alkoholis nevartojamas), ilgiausia renginio trukmė – 8 val.

Pvz.: Jei vienos dienos renginyje, trunkančiame apie 8 val., dalyvauja 300 alkoholio nevartojančių žmonių, tokiu atveju, siekiant užtikrinti tinkamas sanitarines sąlygas, būtina pastatyti 3-4 biotualetus (vienas biotualetas 100-ui žmonių).

Atsakomybė

Į viršų
Ar klientas yra atsakingas už išnuomotą biotualetą?

Taip, klientas atsako už išnuomotą biotualetą ir privalo jį grąžinti tokios pat būklės, kokios jis buvo pristatytas, išskyrus natūralų nusidėvėjimą.

Jei neradote atsakymo į Jums rūpimą klausimą, kreipkitės