Prisijungimas
prisijungti
Priminti slaptažodį
SiųstiAtgal
Sukces!
Slaptažodžio keitimo nuoroda buvo išsiųsta į [email protected]
UŽDARYTI

toi-toi dalyvauja „regiu širdimi“ socialiniame projekte
2015-09-18

"TOI-TOI Lietuva" ir socialinis projektas "Aš regiu širdimi"

 Šiaulių kultūros centre 2015 m. rugsėjo 15 d. buvo atidaryta liečiamoji paroda „Matau pasaulį kitaip“ ir vaikų piešinių paroda „Aš regiu širdimi“. UAB "TOI-TOI Lietuva" džiaugiasi prisijungusi prie šio jautraus socialinio projekto.

Socialinio projekto "Aš regiu širdimi" tikslas yra per meninę išraišką supažindinti vaikus su regėjimo negalią turinčių žmonių aplinkos suvokimu, įtraukiant juos į unikalaus kalendoriaus kūrimo procesą, suteikti praktinių žinių bei ugdyti socialinį požiūrį į neįgaliuosius. Edukacinėse dirbtuvėse dalyvavo visos Lietuvos neregiai, silpnaregiai, globos namų auklėtiniai bei kiti vaikai ir kūrė atvirukus neregiui draugui. Projekto metu išleistas 2016 m. kalendorius reginčiųjų ir Brailio raštu su iškiliomis vaikų iliustracijomis. 

UAB "TOI-TOI Lietuva" prisijungdama prie šio socialinio projekto suteiks galimybę vaikams su regėjimo negalia būti arčiau lygių galimybių mūsų visuomenėje, taip pat kitiems vaikams leis pažinti ir suprasti kitokį pasaulį. "Ačiū Jūsų visam kolektyvui už suteiktą paramą socialiniam renginiui Šiaulų mieste. Bendradarbiaudami ugdysime augančios kartos socialinį požiūrį bei dvasines vertybes", - sakė viena iš projekto „Matau pasaulį kitaip“ autorių Eglė Jokužytė. 

Atvirutės "Čiuožėjas" autorė: Eglė Dabašinskaitė, 13 m., Kauno "Atžalyno" vidurinė mokykla